Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Sątopy-Samulewo - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

98 000 zł59,10 m² 1 658,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie we wsi Sątopy Samulewo. Lokal położony jest na pierwszym piętrze solidnej , ceglanej kamienicy która przez kilkadziesiąt lat należała do Kolei Państwowych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna

Kętrzyn(Sątopy-Samulewo + 23 km)

395 000 zł59 m² 6 694,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sakura Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie. Szukasz nieruchomości, która łączy przestrzeń domu z wygodą mieszkania w bloku? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Lutry

Lutry(Sątopy-Samulewo + 12 km)

187 050 zł1 247 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie sąsiednie działki budowlane położone w miejscowości Lutry , nad jeziorem Luterskim. Jedna z działek ma powierzchnię 1247 metrów kw , druga 899 metrów kw. Obie objęte są.

Szczegóły ogłoszenia

561 750 zł74 900 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna z potencjałem zagospodarowania, jako działka siedliskowa lub zabudowa jednorodzinna. Ta urocza działka położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, cechującej się.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł181,60 m² 3 028,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal niemieszkalny: - biskupiec, ul. Tadeusza Kościuszki nr 1, - o powierzchni 181,60 m2. Lokal składa się z 3 niezależnych części, do których prowadzą odrębne wejścia: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie

Kabiny(Sątopy-Samulewo + 10 km)

149 000 zł38 600 m² 3,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna w Kabinach Oznaczenie granic działki na zdjęciach jest orientacyjne. Otoczenie Działka znajduje się w Kabinach, gmina Kolno, około 4 km od Kolna. Lokalizacja działki znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł3 157 m² 25,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka na obrzeżach wsi Zerbuń oddalonej 13 km od Biskupca, 10 km od Jezioran, 25 km od Barczewa. Położona w niezwykle spokojnym i urokliwym miejscu, w otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wozławki(Sątopy-Samulewo + 12 km)

1 399 000 zł177,01 m² 7 903,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 779 m²

Wyjątkowa nieruchomość na Warmii. Niepowtarzalny dom położony na wyjątkowo funkcjonalnie zagospodarowanej działce 5779m2. Usytuowanie zapewnia szybki dojazd do: 4 km do Bisztynka, 16 km do Bartoszyc,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona, ul. Pieniężnego

Bartoszyce(Sątopy-Samulewo + 25 km)

4 500 000 zł11 444 m² 393,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:270 000 m²

Promocja - nowa cena inwestycja zwrot z inwestycji 5 lat Kompleks dwóch niezależnych hal produkcyjnych o powierzchni 6.658,39 m2 i 4,785,64 m2 (połączonych łącznikiem) znajduje się na.